Rintapumput ja tarvikkeet

Parhaat rintapumput ja tarvikkeet valikoimastamme.

lansinoh_langaton_wearable_handsfree_rintapumppu_double_wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - LAN53752 - 1
lansinoh_langaton_wearable_handsfree_rintapumppu_double_wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - LAN53752 - 2
Lansinoh

Lansinoh Wearable Hands-free Rintapumppu Double

Pumppaa hands-freenä ilman kompromissia sairaalatasoisesta imutehosta! Tyylikäs muotoilu ja hiljainen ääni mahdollistavat pumppaamisen missä vain.
  • Ilmainen toimitus
(2)
219,00 €
Heti varastosta yli 3 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Lansinoh Wearable Hands-free Rintapumppu Single - Rintapumput ja tarvikkeet - LAN54072 - 1
Lansinoh Wearable Hands-free Rintapumppu Single - Rintapumput ja tarvikkeet - LAN54072 - 2
Lansinoh

Lansinoh Wearable Hands-free Rintapumppu Single

Pumppaa hands-freenä ilman kompromissia sairaalatasoisesta imutehosta! Tyylikäs muotoilu ja hiljainen ääni mahdollistavat pumppaamisen missä vain.
  • Ilmainen toimitus
(5)
123,00 €
Heti varastosta yli 3 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Medela Magic InBra Single hands-free rintapumppu singe wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - 101046547 - 1
Medela Magic InBra Single hands-free rintapumppu singe wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - 101046547 - 2
Medela

Medela Magic InBra Single

Elektroninen Hands-Free rintapumppu
Kevyt ja erittäin hiljainen InBra rintapumppu imitoi vauvan luonnollista imemistä, hyödyntäen maailman käytetyimmän sairaalapumpun Symphony®-tekniikkaa. Voidaan ohjata sovelluksella....
  • Ilmainen toimitus
(0)
269,00 €
Heti varastosta yli 3 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Medela Motion InBra Double hands-free Rintapumppu wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - 101047548 - 1
Medela Motion InBra Double hands-free Rintapumppu wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - 101047548 - 2
Medela

Medela Motion InBra Double Hands-Free Rintapumppu

Huomaamaton hands-free rintapumppu, joka mahdollistaa tehokkaan ja hellävaraisen maidonkeruun missä ja milloin vain.
  • Ilmainen toimitus
(0)
239,00 €
Heti varastosta 1 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Medela Motion InBra Single Hands-Free Rintapumppu wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - 101047549 - 1
Medela Motion InBra Single Hands-Free Rintapumppu wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - 101047549 - 2
Medela

Medela Motion InBra Single Hands-Free Rintapumppu

Huomaamaton hands-free rintapumppu, joka mahdollistaa tehokkaan ja hellävaraisen maidonkeruun missä ja milloin vain.
  • Ilmainen toimitus
(0)
139,00 €
Tilattavissa
Lähetysaika n. 2-19 arkipäivää
Lansinoh Maidonkerääjä - Rintapumput ja tarvikkeet - LAN50810 - 1
Lansinoh Maidonkerääjä - Rintapumput ja tarvikkeet - LAN50810 - 2
Lansinoh

Lansinoh Maidonkerääjä

Maidonkerääjällä saat talteen kaiken kallisarvoisen maidon! Kerääjä toimii myös rintapumppuna!
(22)
17,20 €
Heti varastosta yli 3 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Medela Harmony - Rintapumput ja tarvikkeet - 101041155 - 1
Medela Harmony - Rintapumput ja tarvikkeet - 101041155 - 2
Medela

Medela Harmony

Manuaalinen rintapumppu
Manuaalinen rintapumppu on loistava valinta satunnaiseen pumppaamiseen tai matkalle.
(0)
39,00 €
Tilattavissa
Lähetysaika n. 2-19 arkipäivää
Medela Maidonkerääjät  liiviin laitettavat 2 kpl wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - 101047164 - 1
Medela Maidonkerääjät  liiviin laitettavat 2 kpl wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - 101047164 - 2
Medela

Medela Maidonkerääjät liiviin laitettavat, 2 kpl

Keräävät imetyksen aikana toisesta rinnasta valuvan maidon hygieenisesti ja huomaamattomast. Säästät jokaisen pisaran!
(0)
16,90 €
Heti varastosta 2 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Elvie_Catch_maidonker=C3=A4=C3=A4j=C3=A4_wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - EA01-01 - 1
Elvie_Catch_maidonker=C3=A4=C3=A4j=C3=A4_wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - EA01-01 - 2
Elvie

Elvie Catch

Maidonkerääjä 2-pack
Maidonkerääjä joka pysyy hyvin paikallaan ja estää maidon vuotamisen vaikka sitä tulisi reilumminkin ja vaatteesi pysyvät siistinä. Lisäksi saat vuotavan maidon talteen jokaista pisaraa...
(0)
39,00 €
Heti varastosta 3 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Lansinoh Maidonsäilytyspussit 25kpl - Rintapumput ja tarvikkeet - 44204 - 1
Lansinoh Maidonsäilytyspussit 25kpl - Rintapumput ja tarvikkeet - 44204 - 2
Lansinoh

Lansinoh Maidonsäilytyspussit 25kpl

Kertakäyttöiset pussit ovat steriloituja, ja ne sopivat erinomaisesti äidinmaidon säilytykseen joko jääkaapissa tai pakastimessa.
(0)
14,30 €
Heti varastosta yli 3 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Lansinoh Nänninkohottaja wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - LAN70280 - 1
Lansinoh Nänninkohottaja wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - LAN70280 - 2
Lansinoh

Lansinoh Nänninkohottaja

Kätevä apu imetykseen - nänninkohottaja nostaa sisäänpäin kääntynyttä nänniä väliaikaisesti, jotta lapsi saa paremman imuotteen rinnasta.
(0)
14,70 €
Heti varastosta 2 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
MedelaLiivinsuojaNursingPadsBreathable60kplWauvaTampereHelsinki - Rintapumput ja tarvikkeet - 101045880 - 1
MedelaLiivinsuojaNursingPadsBreathable60kplWauvaTampereHelsinki - Rintapumput ja tarvikkeet - 101045880 - 2
Medela

Medela Kertakäyttöiset liivinsuojat

60 kpl
60 kpl Hengittäviä kertakäyttöisiä liivinsuojia, jotka imevät jopa 50 kertaa painonsa verran.
(0)
9,90 €
Heti varastosta yli 3 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Medela maidonsäilytyspussit wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - 101046327 - 1
Medela maidonsäilytyspussit wauva  - Rintapumput ja tarvikkeet - 101046327 - 2
Medela

Medela Rintamaidon säilytyspussi 25 kpl

210 ml
Säilytyspussit rintamaidon turvalliseen säilyttämiseen tai pakastamiseen. Kertakäyttöisiä, 210 ml.
(0)
13,90 €
Heti varastosta yli 3 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Medela sterilointipussit mikro wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - 008.0069 - 1
Medela sterilointipussit mikro wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - 008.0069 - 2
Medela

Medela Sterilointipussit mikroaaltouunii

Sterilointipusseilla voit steriloida rintapumppusi ja muut oheistarvikkeesi mikroaaltouunisssa!
(0)
19,90 €
Heti varastosta yli 3 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Baby Brezza Bottle Washer Pro Höyrysterilointilaite wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - BRZ0103 - 1
Baby Brezza Bottle Washer Pro Höyrysterilointilaite wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - BRZ0103 - 2
Baby Brezza

Baby Brezza Bottle Washer Pro Höyrysterilointilaite

Pesee, steriloi ja kuivaa tuttipullot ja tarvikkeet automaattisesti. Yksi laite, kolme toimintoa ja täydellisen puhdas lopputulos.
  • Ilmainen toimitus
(1)
399,99 €
Tilattavissa
Lähetysaika n. 2-19 arkipäivää
Baby Brezza Superfast Sterilizer Dryer Sterilointilaite ja kuivain wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - BRZ0083 - 1
Baby Brezza Superfast Sterilizer Dryer Sterilointilaite ja kuivain wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - BRZ0083 - 2
Baby Brezza

Baby Brezza Superfast Sterilointilaite ja kuivain

Steriloi ja kuivaa tuttipullot ja tarvikkeet jopa 10 minuutissa. Tehokas, helppokäyttöinen ja hygieeninen. Loistava ratkaisu kiireiseen arkeen.
  • Ilmainen toimitus
(0)
199,99 €
Heti varastosta 3 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Lansinoh TheraPearl Rinnanlämmitin ja Viilentäjä 2 kpl - Rintapumput ja tarvikkeet - 10400 - 1
Lansinoh TheraPearl Rinnanlämmitin ja Viilentäjä 2 kpl - Rintapumput ja tarvikkeet - 10400 - 2
Lansinoh

Lansinoh TheraPearl Rinnanlämmitin ja Viilentäjä 2 kpl

Tehokas lämpö- ja kylmähoito imetyksen tueksi. Helpottaa maidon herumista, lievittää turvotusta ja tuo helpotusta rintojen arkuuteen sekä tukoksiin
(1)
19,50 €
Heti varastosta 2 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
MedelaLiivinsuojaNursingPadsBreathableWauvaTampereHelsinki - Rintapumput ja tarvikkeet - 101045877 - 1
MedelaLiivinsuojaNursingPadsBreathableWauvaTampereHelsinki - Rintapumput ja tarvikkeet - 101045877 - 2
Medela

Medela Kertakäyttöiset liivinsuojat

30 kpl
30 kpl Hengittäviä kertakäyttöisiä liivinsuojia, jotka imevät jopa 50 kertaa painonsa verran.
(0)
7,90 €
Heti varastosta yli 3 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Medela Magic InBra Double rintapumppu wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - 101046541 - 1
Medela Magic InBra Double rintapumppu wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - 101046541 - 2
Medela

Medela Magic InBra Double

Elektroninen Hands-Free rintapumppu
Kevyt ja erittäin hiljainen InBra rintapumppu imitoi vauvan luonnollista imemistä, hyödyntäen maailman käytetyimmän sairaalapumpun Symphony®-tekniikkaa. Voidaan ohjata sovelluksella....
  • Ilmainen toimitus
(0)
459,00 €
Heti varastosta yli 3 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Medela Motion InBra Rintasuppilo 18 mm wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - 101047596 - 1
Medela Motion InBra Rintasuppilo 18 mm wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - 101047596 - 2
Uusi
Medela

Medela Motion InBra Rintasuppilo 18 mm

18 mm, 2 Kpl
Varaosat Motion InBra rintapumppuun. Pakkaus sisältää kaksi rintasuppiloa, jotka takaavat miellyttävän istuvuuden, tehokkaan pumppauksen ja luotettavan toiminnan.
(0)
26,95 €
Heti varastosta 2 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Medela Motion InBra Rintasuppilo 21 mm wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - 101047597 - 1
Medela Motion InBra Rintasuppilo 21 mm wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - 101047597 - 2
Uusi
Medela

Medela Motion InBra Rintasuppilo 21 mm

21 mm, 2 Kpl
Varaosat Motion InBra rintapumppuun. Pakkaus sisältää kaksi rintasuppiloa, jotka takaavat miellyttävän istuvuuden, tehokkaan pumppauksen ja luotettavan toiminnan.
(0)
26,95 €
Heti varastosta 1 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Medela Motion InBra Rintasuppilo 24 mm wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - 101047598 - 1
Medela Motion InBra Rintasuppilo 24 mm wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - 101047598 - 2
Uusi
Medela

Medela Motion InBra Rintasuppilo 24 mm

24 mm, 2 Kpl
Varaosat Motion InBra rintapumppuun. Pakkaus sisältää kaksi rintasuppiloa, jotka takaavat miellyttävän istuvuuden, tehokkaan pumppauksen ja luotettavan toiminnan.
(0)
26,95 €
Heti varastosta 2 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Medela Motion InBra Rintasuppilo 27 mm wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - 101047599 - 1
Medela Motion InBra Rintasuppilo 27 mm wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - 101047599 - 2
Uusi
Medela

Medela Motion InBra Rintasuppilo 27 mm

27 mm, 2 Kpl
Varaosat Motion InBra rintapumppuun. Pakkaus sisältää kaksi rintasuppiloa, jotka takaavat miellyttävän istuvuuden, tehokkaan pumppauksen ja luotettavan toiminnan.
(0)
26,95 €
Heti varastosta 2 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
MedelaMaitoBreastMilkStorageBags50kpl210mlVauvaWauvaTampereHelsinki - Rintapumput ja tarvikkeet - 101046334 - 1
MedelaMaitoBreastMilkStorageBags50kpl210mlVauvaWauvaTampereHelsinki - Rintapumput ja tarvikkeet - 101046334 - 2
Medela

Medela Rintamaidon säilytyspussi 50 kpl

210 ml
Säilytyspussit rintamaidon turvalliseen säilyttämiseen tai pakastamiseen. Kertakäyttöisiä, 210 ml.
(0)
19,90 €
Heti varastosta yli 3 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Medela maidonker=C3=A4=C3=A4j=C3=A4 alipainepumppu wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - 101044201 - 1
Medela maidonker=C3=A4=C3=A4j=C3=A4 alipainepumppu wauva - Rintapumput ja tarvikkeet - 101044201 - 2
Medela

Medela Silikoninen maidonkerääjä

Maidonkerääjä kerää alipaineella talteen heruvan rintamaidon, kun imetät tai pumppaat toisesta rinnasta.
(0)
21,90 €
Heti varastosta 3 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä